Нідерланди млин

Люди часто ставлять Нідерландів, називається "вітряками", Нідерланди є країною з більш ніж 10 мільйонів чоловік у країнах Західної Європи. Це дійсно називається "Нідерланди". «Голландія» є низькою, означає "Орхідея" землі, разом відомі як "Низький країна". Нідерланди національної одну третину всього над Північним морем 1 м над рівнем моря, поблизу одну четверту частину області є нижче рівня моря, є дійсно "Нідерланди".

Нідерланди розташований на земній переважаючих західні вітри, Шен, цілий рік дме західних вітрів. Хоча це на березі Атлантичного океану, це типовий Океанічний клімат країни, нескінченні років море Земля вітер. Це відсутність водних і енергетичних ресурсів, Нідерландів, надає щедрі компенсації за вітром.

Нідерланди вітряк [1] (Netherlangish вітряками), казки і що вводить в оману, роторні розширює зігнуті, як видається, бути статичні, але динамічні, статичні та динамічні, статичні, статичні та динамічні інтеграції, не daydream багато. Моральних чарівності, легенди, вічний.....